Trening terapeutyczny w Łódzkim Centrum Gestalt w maju 2024 r.

Zapraszamy Cię do kilkudniowego spotkania, podczas którego spotkamy się w naszych podobieństwach i różnicach. Proces grupy, którą będziemy współtworzyć będzie figurą i tłem dla spraw, które wniesiesz. To, co Ty wniesiesz, wpłynie na innych; to, co wniosą inni, wpłynie na Ciebie. 

Chcielibyśmy nazwać to spotkanie  “NieTreningiem” ponieważ nie zamierzamy siebie i Ciebie trenować… Zapraszamy więc do po_Bycia w uważnej i terapeutycznej obecności grupy. Bardzo ważna jest dla nas higiena pracy i niapatalogizujące spojrzenie na wyłaniające się figury, wymagające zaopiekowania się zgodnie z Twoimi potrzebami. 

Chcemy wspierać naturalną, spontaniczną intencję kontaktu oraz obserwować ruch kontaktu-wycofania. Korzystając z fenomenów wyłaniających się ze współtworzonego pola grupy, będziemy improwizować i eksperymentować, sięgać do naszych zasobów, relacyjności ciała i ufać wyłaniającym się fenomenom indywidualnym i grupowym. Naszą intencją jest wspieranie w Tobie poczucia bezpieczeństwa i ugruntowania, które umożliwiają pełne czucie siebie, włącznie z Twoją seksualnością. Jesteśmy otwarci na szkoleniowe/superwizyjne omawianie procesów indywidualnych i grupowych w oparciu o współczesne koncepcje terapii Gestalt. 

Do uczestniczenia zapraszamy osoby, które są w trakcie szkolenia terapeutycznego lub je zakończyły. Poprosimy Cię o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: LINK, który jest objęty poufnością. W razie wątpliwości co do przyjęcia Cię na trening, będziemy się kontaktować z Tobą, żeby umówić się na konsultację i lepiej Cię poznać. W trosce o klarowność relacji i ról, w których jesteśmy na codzień, uczestnikami treningu nie mogą być osoby uczące się w WSPG. 

Plan spotkania:

14-18.05.2024r.

wtorek 9:30 – 19:30 – pre_kontakt: otwarcie i zapoznanie 

środa – piątek 09:30 – 19:30 – kontakt: procesy indywidualne i grupowe z dwugodzinną przerwą na obiad od 13:30, przerwy kawowe zgodnie z potrzebami grupy. 

sobota 09:30 – 19:30 – post_kontakt domykanie i pożegnanie

W sumie: 50 godzin wymaganych do certyfikacji PTPG/EAGT

W połowie procesu grupowego zaproponujemy innowacyjny sposób spędzenia popołudnia dla Ciebie i Grupy… ;]

koszt: 2500 zł

early birds: 2250 zł do 28.02.2024r. 

Zapisy TU